Miód do herbaty z cytryną - krem

Miód do herbaty z cytryną - krem Miód lipowy do herbaty z cytryną - krem BeharmonyMiód do herbaty z cytryną - kremMiód lipowy do herbaty z cytryną - krem 115 gMiód do herbaty z cytryną - kremMiód do herbaty z cytryną - krem na śniadanie

Miód lipowy kremowany z dodatkiem cytryny to wyjątkowy produkt spożywczy, który łączy w sobie delikatny smak miodu lipowego z intensywnym, owocowym smakiem cytryny. Miód ten charakteryzuje się kremową konsystencją, co sprawia, że jest łatwy w aplikacji i doskonale rozprowadza się na pieczywie czy wypiekach a także idealnie rozprowadza się w napojach.

Polski miód lipowy, który został użyty do produkcji, dodaje produktowi subtelnej słodkości i słynie ze swojego naturalnego smaku oraz jakości. Cytryna to owoc, który dodaje produktowi smaku, aromatu oraz koloru.

Miód lipowy kremowany z dodatkiem cytryny to produkt naturalny i wolny od dodatkowych konserwantów czy sztucznych barwników. Może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci.

 

 

miód lipowy 95%, liofilizowana cytryna 5%, może zawierać śladowe ilości orzechów

Wartość energetyczna w 100 g:

Kcal/kJ

329,53/1379,68

Białka (g)

0,57

Węglowodany (g)

81,26

Cukry (g)

70,46

Tłuszcze (g)

0,07

Nasycone kwasy tłuszczowe (g)

0,00

Sól (g)

0,00


Ważne: Produkty BeHarmony produkowane na bazie polskiego naturalnego miodu pszczelego ulegają krystalizacji. Miód może krystalizować w zależności od gatunku od kilku dni do roku . Możesz go przywrócić do postaci płynnej podgrzewając go w temperaturze 20-30*C, na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 18*C.

BeHarmony Michał Antkowski
ul. Grochowska 59
60-339 Poznań

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot