Zapisz się do NEWSLETTERA
i ODBIERZ KOD RABATOWY -5%

Miód z kwiatów akacji 700g

Miód z kwiatów akacji 700g
33,90

Miód akacjowy, który jest bazą do owoców i orzechów w miodzie BeHarmony - teraz dostępny jest wersji solo! Najwyższej jakości miód, bez jakichkolwiek dodatków, prosto z polskiej pasieki - taki, jaki natura dała.


Wybierz 0 produkty
Darmowa dostawa paczkomatem przy zakupach od 169 zł.

Miód akacjowy to płynne złoto wśród miodów. Naturalnie słodki i delikatny w smaku uwielbiany jest zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Poza fantastycznym, naturalny smakiem, działa na organizm wzmacniająco i uspokajająco. Dodawany do codziennych posiłków lub spożywany solo może w naturalny sposób wesprzeć odporność w okresie zachorowań na przeziębienie i grypę. 

Miód z kwiatów akacji pozyskujemy wyłącznie z polskich pasiek. Nie dodajemy konserwantów, barwników, cukrów ani innych substancji słodzących.

Uwaga: Miód z czasem może ulec krystalizacji, co jest zupełnie naturalnym procesem. Właściwości i walory smakowe miodu pozostają bez zmian. Pamiętaj tylko, by nie podgrzewac miodu i dodawać go wyłącznie do lekko przestudzonych napojów. Zachowasz w ten sposób jego cenne właściwości prozdrowotne. 

Miód akacjowy z polskiej pasieki znajdziesz również w "Owocach w miodzie akacjowym"oraz "Orzechach w miodzie akacjowym" BeHarmony.

100 % natury
700g miodu z kwiatów akacji

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot