Zapisz się do NEWSLETTERA
i ODBIERZ KOD RABATOWY -5%

Miód z kwiatów lipy 700g

Miód z kwiatów lipy 700g
33,90

Aromatyczny, pachnący kwiatami lipy i pełny witamin miód wzbogaci smak domowych potraw i osłodzi rodzinne spotkania. Naturalny pszczeli miód lipowy z polskiej pasieki. Bez ulepszaczy, konserwantów i substancji słodzących – taki, jaki natura dała!


Wybierz 0 produkty
Darmowa dostawa paczkomatem przy zakupach od 169 zł.

Podstawowy składnik kultowych "Miodów kremowanych z owocami" teraz dostępny jest solo! Miód lipowy o złocistym kolorze i kwiatowym zapachu nie tylko rewelacyjnie smakuje jako dodatek do Twoich ulubionych potraw i napojów, ale ma również pozytywny wpływ na naturalną odporność organizmu.

Właściwości lecznicze miodu z kwiatów lipy znane są od wieków, dlatego warto uzupełnić domową spiżarkę o duży słój tego wyjątkowego i przede wszystkim naturalnego specyfiku. Miód lipowy działa na organizm przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczo, a jego systematyczne stosowanie obniża ryzyko infekcji

Czysty miód. Bez ulepszaczy, konserwantów, substancji słodzących i sztucznych barwników.

Wypróbuj, a przekonasz się czym różni siię prawdziwy miód lipowy od jego zamienników z supermarketu.
Dodaj miód z kwiatów lipy do kanapek, naleśników, gofrów, domowych wypieków lub przestudzonych napojów i z całą rodziną ciesz się tym, co najlepsze z natury!

Uwaga: Naturalny pszczeli miód ulega z czasem naturalnemu procesowi krystalizacji. Nie zmienia on smaku miodu ani nie wpływa na jego właściwości prozdrowotne. Pamiętaj tylko, by nie dodawać miodu do wrzątku i nie podgrzewać go, aby zachować właściwości cenne dla zdrowia.

100% natury
700g miodu z kwiatów lipy

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot