Orzechy laskowe w miodzie akacjowym

Orzechy laskowe w miodzie akacjowym

Orzechy laskowe w miodzie akacjowym to wyjątkowy produkt spożywczy, który łączy w sobie delikatny smak orzechów laskowych z naturalnym miodem akacjowym. Produkt ten charakteryzuje się słodkim, lecz subtelnie aromatycznym smakiem, który doskonale łączy się z orzechami laskowymi.

Orzechy laskowe w miodzie akacjowym to produkt naturalny i wolny od sztucznych dodatków. Mogą być stosowane jako dodatek do dań lub jako przekąska między posiłkami. Są idealnym produktem dla osób, które cenią sobie smak i wartości odżywcze orzechów i miodu.

Ten produkt jest idealny dla osób o różnych stylach życia, w tym dla wegan i wegetarian. Może być również spożywany przez osoby, które unikają glutenu czy laktozy. Orzechy laskowe w miodzie akacjowym to także ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub przyjaciela, który ceni sobie smak i jakość produktów spożywczych.

 Masa netto: 115g

 

miód akacjowy 78%, orzechy laskowe 22%, może zawierać śladowe ilości innych orzechów.

Wartość energetyczna w 100 g:

Kcal/kJ

382,30/1600,61

Białka (g)

3,13

Węglowodany (g)

61,93

Cukry (g)

50,96

Tłuszcze (g)

13,70

Nasycone kwasy tłuszczowe (g)

0,98

Sól (g)

0,00


Ważne: Produkty BeHarmony produkowane na bazie polskiego naturalnego miodu pszczelego ulegają krystalizacji. Miód może krystalizować w zależności od gatunku od kilku dni do roku . Możesz go przywrócić do postaci płynnej podgrzewając go w temperaturze 20-30*C, na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 18*C.

BeHarmony Michał Antkowski
ul. Grochowska 59
60-339 Poznań

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot