Maliny w miodzie akacjowym z pomarańczą, cytryną i goździkami

Maliny w miodzie akacjowym z pomarańczą, cytryną i goździkamina stole od góry

Specjalnie dla Ciebie zamknęliśmy w słoiczku owocowy smak lata wraz z cytrusami i goździkami.
Znajdziesz w nim aromat owoców, zapach kwiatów, promienie słońca i rozgrzewającą nutkę przypraw wraz z pozytywną energią, którą my dzielimy się z Tobą. Aromatyczne połączenie soczystych malin i polskiego miodu akacjowego, rozpieści Cię smakiem dzieciństwa a urzekającym zapachem lata zachwyci cię aromat cytrusów. Słodycz miodu i intensywny kolor malin oczaruje każdego.  Maliny w miodzie Beharmony z pomarańczą, cytryną i goździkami możesz wykorzystać na co dzień – jako składnik prostej przekąski lub pożywnego śniadania dla całej rodziny. 

Szukasz odpowiedzi na pytanie co to jest liofilizacja? Przekonaj się DLACZEGO W NASZYCH PRODUKTACH WYKORZYSTUJEMY OWOCE LIOFILIZOWANE oraz dowiedz się DLACZEGO WYBRALIŚMY MIÓD AKACJOWY DO NASZYCH OWOCÓW W MIODZIEWięcej przydanych informacji, przepisów i inspiracji znajdziesz na naszym blogu. Chcesz wiedzieć o najnowszych promocjach i aktualnościach - sledź nas na mediach społecznościowych!

Masa netto: 230g

miód akacjowy 87%, liofilizowana malina 9%, liofilizowana cytryna 2%, liofilizowana pomarańcza 2%, goździki

Wartość energetyczna w 100 g:

Kcal/kJ

296,88/1242,98

Białka (g)

0,92

Węglowodany (g)

69,91

Cukry (g)

59,66

Tłuszcze (g)

0,37

Nasycone kwasy tłuszczowe (g)

0,05

Sól (g)

0,00


Ważne: Produkty BeHarmony produkowane na bazie polskiego naturalnego miodu pszczelego ulegają krystalizacji. Miód może krystalizować w zależności od gatunku od kilku dni do roku . Możesz go przywrócić do postaci płynnej podgrzewając go w temperaturze 20-30*C, na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 18*C.

 
BeHarmony Michał Antkowski
ul. Grochowska 59
60-339 Poznań

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot