ZESTAW 2 miodów NA ZDROWIE

ZESTAW 2 miodów NA ZDROWIEMiód na zdrowie w dwupaku - maliny w miodzie z cytryną i imbirem i czarny bez
60,37


Wybierz 0 produkty
Darmowa dostawa paczkomatem przy zakupach od 169 zł.

Maliny w miodzie akacjowym z cytryną i imbirem czy wersja z czarnym bzem a może miód lipowy z cytryną i imbirem? Nie musisz się już dłużej zastanawiać! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw na zdrowie zawierający dwa smaki zamknięte w pojemnych słoikach Dla tych, którzy nie lubią się ograniczać i dla tych, którzy chcą podarować Bliskim wyjątkowy prezent - ZESTAW 2 miodów NA ZDROWIE to idealny wybór! 

Receptury naszych Miodów NA ZDROWIE są starannie przemyślane - z troską o najwyższej jakości składniki i doskonały smak. Maliny w miodzie akacjowym z cytryną i imbirem oraz czarny bez w miodzie akacjowym z cytryną i imbirem to idealne słodko - kwaśne połączenie smaków. Miody na zdrowie nie tylko rozpieszczają kubki smakowe w okresie jesienno-zimowym. Zamów zestaw NA ZDROWIE dla siebie lub zatroszcz się o ukochane osoby i kup na prezent! 

 

Masa netto: 460g

Maliny w miodzie akacjowym z cytryną i imbirem miód akacjowy 87%, liofilizowany maliny 9% , cytryna 2%, imbir 2%

Czarny bez w miodzie akacjowym z cytryną i imbirem miód akacjowy 87%, liofilizowany czarny bez 9%, cytryna 2%, imbir 2%,

Miód lipowy z cytryną i imbirem (krem) miód akacjowy 97%, liofilizowana cytryna 3%, imbir,

może zawierać śladowe ilości orzechów.

Ważne: Produkty BeHarmony produkowane na bazie polskiego naturalnego miodu pszczelego ulegają krystalizacji. Miód może krystalizować w zależności od gatunku od kilku dni do roku . Możesz go przywrócić do postaci płynnej podgrzewając go w temperaturze 20-30*C, na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 18*C.

BeHarmony Michał Antkowski
ul. Grochowska 59
60-339 Poznań

Błyskawiczna wysyłka

Już w 24h

Stały kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas
+48 573 993 113

Gwarancja bezpieczeństwa

Twoje dane są bezpieczne

Darmowa dostawa

Juz od 169 zł

14 dni na zwrot